תקנון האתר – פילבו מחסני היבואן בע"מ

אתר פילבו הינו אתר למכירת ציוד מקצועי למטבח המוסדי והפרטי.

האתר הינו בבעלות פילבו מחסני היבואן בע"מ ח״פ 514664481. 

הקנייה באתר פילבו הינה בכפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכי לא תהיה לו ו/ או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה כנגד מפעילי או בעלי האתרו / או מי מטעמם אלא בהתאם לאמור בתקנון זה ובתנאיו המפורטים להלן:

 1. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בר תוקף. האתר מקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה ודואג להחזיק מלאי רחב של מגוון מוצרים. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל חלופי יודיעו על כך המוכרים ו\או האתר לצרכן תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור בין מוצר שווה ערך או השבת הכסף המלא ששולם.
 2. אישור הקליטה אינו מהווה אישור לכך כי המוצר מצוי במלאי וכי יסופק. לאחר קליטת הנתונים, קבלת אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה ומשנמצא המוצר המוזמן במלאי ישלח המוצר לצורך משלוח לכתובת המזמין ע"פ הפרטים שמסר. 
 3. למפעילי האתר ולמנהליו שמורה זכות בלתי חוזרת שלא לספק את המוצרים המופעים באתר ע"פ שיקול דעתם הבלעדי ובלבד שכרטיס האשראי בבעלות המזמין לא חויב ואם חויב ובלבד שהחיוב יבוטל או שהסכום ששולם יושב למזמין. 

מועד אספקה

אנו משתדלים לספק את המוצרים תוך 4 ימי עסקים מקבלת ההזמנה במידה והמוצרים קיימים במלאי, התחייבותנו לספק עד 7 ימי עסקים. 

 1. דמי המשלוח בעלות : 50 ₪ לכל הארץ. לחבילה בגודל X50X50 50ועד למשקל 17 ק"ג. מספר פריטים אשר נקנו במרוכז עד לגודל ולמשקל הכללי המצורף.
 2. עלויות המשלוח לא יוחזרו במקרה של ביטול עסקה. 

ביטול עסקה

 1.  ביטול עסקה יעשה תוך 14 יום מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר מבניהם.
 • החזר המוצר יעשה בחנות פילבו בצירוף החשבונית והמוצר באריזתו המקורית. 
 • הודעה על החזרת המוצר תימסר בדוא"ל/ פקס/ בחנות פילבו.
 • בעת ביטול העסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר בזמן שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
 • לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידת ערך המוצר. סייגים לזכות הביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שנעשה בהם שימוש או אריזתם המקורית פגומה. 
 • החזרת המוצר תאושר לאחר בחינת המוצר בחנות בוולפסון 34 תל אביב , בנוכחות המחזיר.

אחריות

פילבו מחסני היבואן בע"מ מוכרת ומשווקת מוצרים המיוצרים ומיובאים ע"י ספקים ונציגים רשמיים.  

תוקף האחריות הינו לפי תעודת האחריות המצורפת למוצר ע"י היבואן או היצרן . במקרה שצריך להפעיל את האחריות יש לצרף את חשבונית הקניה המקורית בכל פנייה לביצוע האחריות יש לפנות אך ורק לתחנת השירות של היצרן או היבואן, ע"פ הכתובת המופיעה בתעודה ובצירוף התיעוד שהוזכר לעיל.

אזור אישי
סל קניות0
אין מוצרים בסל הקניות
0